Psikoteknik Belgesi Nerden Alınır

2020 yılında açılan Asil Psikoteknik Merkezi İstanbul Kartal da yer almaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılan yetkili merkezimizde, Psikoteknik belgesi, ticari araç sürücülerinin alması gereken psikoteknik belgesi verilmektedir.

Dünya ve Türkiye çapında en yaygın kullanılan Viyana Test Sistemi (VTS); çeşitli dikkat, konsantrasyon ve algı becerilerini ölçen, bilgisayar destekli psikolojik değerlendirme aracı olarak tanımlanmaktadır. Toplam 9 testten oluşan psikoteknik testi, yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ayrıca, Türkiye genelinde uygulanan Trafikent ve ALG test sistemleri de mevcuttur.

İstanbul İlinde 2 Şubemiz Mevcuttur. 1 Tanesi Anadolu Yakasında Kartal bölgesinde 1 Tanesi Avrupa Yakasında Küçükçekmece Bölgesinde Yer Almaktadır. Bu Güne Kadar 2447 Kişi Bizleri Tercih Ederek Başarılı Olmuşur. Merkez Şubemiz Kartal Asil Psikotekniktir.

Sizlere Hizmet Vermekten Mutluluk Duyarız.

KARTAL PSİKOTEKNİK, Kartal psikoteknik, kartal psikoteknik, Kartal Psikoteknik, Cevizli Psikoteknik, Yakacık Psikoteknik, Topselvi Psikoteknik, Soğanlık Psikoteknik, Psikoteknik, PSİKOTEKNİK, en yakın psikoteknik, Kartal-psikoteknik, Uğur mumcu Psikoteknik, Maltepe psikoteknik, Pendik psikoteknik, Bostancı Psikoteknik, En ucuz Psikoteknik.whatsapp